YAZARLIK BAŞVURUSUBize Katılmak istermisiniz?

Gerekli Programlar

Merhabalar..

Elektrik – Elektronik Mühendisliği Öğrencisi iseniz yada elektonik ve yazılım ile uğraşan biriyseniz başlangıçta ihtiyacınız olacak bazı programlar aşağıda bulunmaktadır.

 

Pic programlamak için kullanabileceğiniz Mikro C:

 

Bu program ile C Programlama dili ile bir çok mikrodenetleyici programlayabilmek mümkün. Program tam sürüm olup 2K kod sınırı gibi engelleri bulunmamaktadır. Crack işlemi son derece basittir. Rar içerisindeki “crack” dosyasının içinde bulunan dosyayı programın yüklü olduğu yere atmanız yeterli..

 

Baskı devre çizimi ve simülasyon olarak kullanabileceğiniz Proteus 8:

 

Devre şematiği ve PCB çiziminde kolay ve kullanışlı bir programdır. İçerisindeki simülasyon özelliği ile gerçeklemeden devrenin nasıl çalıştığını görebilmek veya hex dosyası yardımı ile kullanmak istediğimiz PIC i simülasyonun görebilmek mümkün. PIC simülasyonuna ekleyeceğiniz hex’ i oluşturmak için bir çok program kullanabileceğiniz gibi mikroC de işinizi görecektir. Program yükleme işleminden sonra otomatik olarak Crack yapacaktır.

 

C/C++ program derlemede kullabileceğiniz Dev C++:

 

C ve C++ dillerinde program yazabilmek için basit ve kullanışlı bir programdır. Freeware olduğu için crack vs. gibi işlemler gerektirmez. Sorunsuzca indirip kullanabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir